LAJMI I FUNDIT:

Macja e vogël ia ndaloi qenit gjigant përdorimin e hapësirës nëpër të cilën ajo qarkullon (Video)

Macja e vogël ia ndaloi qenit gjigant përdorimin e hapësirës nëpër të cilën ajo qarkullon (Video)

Qeni Jaxson vetëm deshi ta fuste kokën brenda shtëpisë në Reading të Anglisë, por macja e vogël që jeton bashkë me të, provoi t’ia ndalonte.

Reklama

Sa herë që kafsha gjigante e fuste kokën, macja provonte t’ia kafshonte veshin dhe ngjitej mbi kapakun që e shfrytëzonte si platformë për të qëndruar, transmeton Telegrafi.

“Beteja që nuk ka fund, mes këtyre dy krijesave që kurrë nuk do të zënë miqësi”, thuhet përbri videos që po bën xhiro në internet.

Në anën tjetër, shumë shikues kanë thënë se zënka të tilla iu ndodhin për çdo ditë me kafshëve të tyre shtëpiake, por se nuk bezdisen dhe i shohin si argëtim. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Fun
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Fun
Kalo në kategori