Sokoli i zhgënjyer me rastet e humbura: Mund të fitonim ndeshjen

Malisheva ka arritur ta ndalë në barazim pa gola 0-0 liderin aktual të Superligës, Dritën e Gjilanit.

Kjo ishte pika e parë për malishevasit pas shtatë dueleve me Dritën, pasi kishin humbur gjashtë ndeshje të njëpasnjëshme.

Trajneri i Malishevës, Bylbyl Sokoli ka mbetur i zhgnjëyer me rastet e humbura, pasi kishin shumë të tilla.

Malisheva ndal Dritën në barazim pa gola
Lexo po ashtu Malisheva ndal Dritën në barazim pa gola

“Kemi humbur dy-tre raste të qindpërqindta. Në pjesën e parë me Sobowalen, por edhe me Mustafën dhe kjo është e pakuptimtë”.

“Duhet ta qëllojmë portën për të shënuar. Rezultati baras është real përballë Dritës. Para pak ditësh luajtëm 120 minuta në Kupë. Mungonte freskia. Ishim të lodhur, por jam i kënaqur me rezultatin”, ka thënë Sokoli. /Telegrafi/

“Do të luajë dhe do të shënojë kundër Real Madridit” – Tuchel tregon se ylli i Bayern Munich është kthyer nga dëmtimi

Ikona e Barcelonës befason të gjithë - rikthehet të luajë futboll profesionist në moshën 58-vjeçare