Reperi nga Shqipëria, Skerdi, ka publikuar këngën e re.

“Goodbye” mban titullin projekti i tij i ri, të cilin e ka shoqëruar me një video mjaft atraktive.

Tekstin dhe melodinë e ka bërë vet reperi, ndërsa për producimin u përkujdes Joniad Banush.

Miksimin dhe masterizimin e kësaj kënge e ka realizuar shtëpia e hiteve, RedBox Entertainment.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

I njëjti është mjaft aktiv në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore. /Telegrafi/