LAJMI I FUNDIT:

Skena të çmendura në momentin që Messi doli nga një restorant në Argjentinë – rrethohet nga qindra tifozë

Skena të çmendura në momentin që Messi doli nga një restorant në Argjentinë – rrethohet nga qindra tifozë

Lionel Messi dhe familja e tij vendosën të dilnin për darkë në një restorant në Buenos Aires të hënën mbrëma – dhe qindra, nëse jo mijëra, tifozë u mblodhën jashtë për të parë fituesin e Kupës së Botës.

Reklama

Sulmuesi 35-vjeçar u kthye në Argjentinë këtë javë përpara miqësoreve të tyre ndërkombëtare kundër Panamasë dhe Curacaos.

Dhe ai nuk humbi kohë duke vizituar Don Julio – një restorant në Palermo, një lagje në Buenos Aires – me gruan e tij, Antonela Roccuzzo dhe fëmijët.

Ylli i Barcelonës e dëshiron rikthimin e Messit në Camp Nou
Lexo po ashtu Ylli i Barcelonës e dëshiron rikthimin e Messit në Camp Nou

Megjithatë, së shpejti, ai mund të jetë penduar për vendimin e tij për të dalë pas përhapjes së njoftimit për mbërritjen e tij.

Vendasit u dyndën jashtë ndërtesës në Palermo dhe kur ai doli jashtë, Messi u rrethua nga qindra tifozë.

Siç mund ta shihni nga pamjet e mëposhtme, një numër i madh njerëzish ose u përpoqën të bënin një selfie me sulmuesin e PSG-së ose të merrnin një autograf nga ai. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Pochettino e do njërin ndër yjet më të mëdhenj të Real Madridit te Chelsea

Pochettino e do njërin ndër yjet më të mëdhenj të Real Madridit te Chelsea

Premier League
Kroos i dashuruar në lojën e talentit të Real Madridit: Ky djalë duhet të stërvitet me ne çdo ditë sepse është i mrekullueshëm

Kroos i dashuruar në lojën e talentit të Real Madridit: Ky djalë duhet të stërvitet me ne çdo ditë sepse është i mrekullueshëm

La Liga
Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Bundesliga
Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve - publikohet lista

Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve - publikohet lista

Liga e Kampionëve
Publikohen deklaratat e gruas që Dani Alves dyshohet se e sulmoi seksualisht

Publikohen deklaratat e gruas që Dani Alves dyshohet se e sulmoi seksualisht

Ndërkombëtare
Mourinho flet për të ardhmen e Romës, Dybala dhe historia e Sevillas përpara finales së Ligës së Evropës

Mourinho flet për të ardhmen e Romës, Dybala dhe historia e Sevillas përpara finales së Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Kalo në kategori