LAJMI I FUNDIT:

Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?
Dwayne Johnson

Disa njerëz të famshëm pëlqejnë të eksperimentojnë me modelet e tyre të flokëve dhe të tjerët qëndrojnë të vërtetë në paraqitjet e tyre klasike.

Reklama

Shumë shpesh, ne nuk dimë as ngjyrën e vërtetë të flokëve të disa personave të famshëm popullorë dhe nuk kemi ide se si do të dukeshin ata me një stil ndryshe flokësh.

Bright Side vendosi ta lërë imagjinatën të rrjedhë e lirë dhe të shohë se si do të dukeshin njerëzit e famshëm me stil ndryshe flokësh. /Telegrafi/

Meghan Markle dhe Prince Harry

Kate Middleton

Jennifer Aniston

Courteney Cox

Margot Robbie

Vin Diesel

Megan Fox

Dwayne Johnson

Angelina Jolie

Bruce Willis

Anne Hathaway

Robert Downey Jr.

Gwyneth Paltrow

Timothée Chalamet

Billie Eilish

Nicole Kidman

Sandra Bullock

Kim Cattrall

Salma Hayek

Pamela Anderson

Mila Kunis

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori