Njerëzit e famshëm janë favorizuar dhe dashuruar nga fansat sepse ata i kanë argëtuar gjatë gjithë jetës vetëm për të mbajtur një buzëqeshje në fytyrat e tyre.

Por, para se të godisnin ndonjëherë ekranet, ata jetuan në një fazë mjaft të panjohur për publikun – fëmijërinë e tyre.

Bright Side mblodhi fotografitë më të adhurueshme të shumë personazheve të famshme kur ishin fëmijë, ndërkohë që mund t’i vëreni ndryshimet apo ngjashmëritë që kanë me tani.

1. Catherine Zeta-Jones

2. Maisie Williams

3. Katie Holmes

4. Anne Hathaway

5. Lily Collins

6. Mahershala Ali

7. Gabriel Macht

8. Amber Heard

9. Freddie Mercury

Reklama

10. Millie Bobby Brown

11. Dylan Minnette

12. Armie Hammer

13. Drake

14. Jeremy Piven

15. Evan Rachel Wood

Reklama

16. Bella Hadid

17. Chris Pratt

18. Will Smith

/Telegrafi/