Në vitet 2000, kur ishim adoleshentë, ka pasur kaq shumë filma të ftohtë, shfaqje televizive, këngëtarë dhe grupe, që ishte pothuajse e pamundur të mos biesh në dashuri me dikë.

Të gjitha ata skenarë romantikë dhe këngët e dashurisë do të na jepnin një ndjesi ndryshe, na bënin të kemi flutura në stomakun tonë dhe të ëndërronim për të takuar dikë të veçantë.

Dymbëdhjetë yjet e famshëm që nuk patën frikë të ndryshojnë pamjen e tyre rrënjësisht Dymbëdhjetë yjet e famshëm që nuk patën frikë të ndryshojnë pamjen e tyre rrënjësisht

Dhe standardet ishin me siguri të larta – djemtë dhe vajzat tona të preferuara që pamë në TV ishin thjeshtë perfekt!

Bright Side ka sjell së funmdmi ndryshimin e të famshmëve të viteve 2000, për të parë mënyrën se si ata kanë evoluar. /Telegrafi/

1. Tom Welling, “Smallville”

2. Jonathan Bennett, “Mean Girls”

3. Chad Michael Murray, “Freaky Friday”

4. Raven-Symoné, “That`s So Raven”

5. Josh Hartnett, “Lucky Number Slevin”

6. Justin Timberlake, “`N Sync”

7. Adam Brody, “The O.C.”

8. Ashton Kutcher, “That `70s Show”

9. Hilary Duff, “A Cinderella Story”

10. Jesse McCartney, “Keith”

11. Hayden Panettiere, “Heroes”

12. Brandon Flowers, “The Killers”

13. Phoebe Tonkin, “H2O: Just Add Water”

14. Sean Faris, “Never Back Down”

15. Cillian Murphy, “28 Days Later…”

16. Corbin Bleu,” High School Musical”

17. Hugh Dancy, “Ella Enchanted”

18. Jennifer Connelly, “Hulk”

19. David Henrie, “Wizards of Waverly Place”

20. Luke Mitchell, “H2O: Just Add Water”

21. Jena Malone, “Life as a House”

22. Eka Darville, “Power Rangers RPM”

23. Alex Pettyfer, “Stormbreaker”

24. Lachlan Buchanan, “Blue Water High”

25. Cody Linley, “Hannah Montana”

26. Mary Elizabeth Winstead, “Final Destination 3”

27. Milo Ventimiglia, “Gilmore Girls”

28. Wentworth Miller, “Prison Break”

29. Elisha Cuthbert, “The Girl Next Door”

30. Ben Barnes, “The Chronicles of Narnia: Prince Caspian”