LAJMI I FUNDIT:

Shtator dasmash, po martohet edhe Valdrin Sahiti (Foto)

Shtator dasmash, po martohet edhe Valdrin Sahiti (Foto)

Stilisti i njohur kosovar Valdrin Sahiti tash e sa vite është i fejuar me bukuroshen Edita Ramadani.

Reklama

Dyshja asnjëherë nuk kanë dhënë indikacione në media lidhur me martesën e tyre.

Por, mesa duket, kjo gjë nuk është edhe shumë larg.

Ata të dy do të martohen javën e ardhshme,gjersa ceremonia e tyre martesore do të bëhet përtej oqeanit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Los Angeles, New York dhe Las Vegas janë opsionet ku mund të zhvillohet dasma e tyre, për të cilën çifti ende nuk kanë vendosur se ku do ta bëjnë përfundimisht.

Në këtë dasmë do të jetë të ftuar vetëm rrethi i ngushtë i çiftit.

Çifti aktualisht ndodhen në SHBA ku po shijojnë së bashku ditët e tyre të fundit të beqarisë.

Shtatori ishte muaj i dasmave VIP në estradën shqiptare, pasi javë më parë i dhanë fund beqarisë edhe personazhet si: Xhensila Myrtezaj dhe Bes kallaku, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, ndërsa së fundmi radha po vjen edhe për stilistin e njohru Valdrin Sahitin. /Telegrafi/

Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani