LAJMI I FUNDIT:

Shikoni si duket pa makijazh këngëtarja e famshme (Foto)

Shikoni si duket pa makijazh këngëtarja e famshme (Foto)
Reklama

Gwen Stefani është nga ato yje që gjithmonë përdor makijazh në daljet e saja publike.

Madje buzëkuqi është ‘emblema’ e këngëtares së famshme.


Por, edhe 46-vjeçarja ka zgjedhur ta ndjekë trendin për të pozuar pa makijazh.

Stefani ka publikuar në rrjetet sociale një ‘selfie’, ku ka pozuar në mëngjes me një bluzë të bardhë. /Telegrafi/

gwen1

Në trend Magazina

Më shumë
Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Magazina
Xhuli eliminohet nga 'Dancing With The Stars Albania'

Xhuli eliminohet nga 'Dancing With The Stars Albania'

Magazina
Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar t'ia dërgojë një mesazh

Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar t'ia dërgojë një mesazh

Magazina
E eliminuara e mbrëmjes në BBVK, Monika Salihu: U binda që nuk jam për atë lojë

E eliminuara e mbrëmjes në BBVK, Monika Salihu: U binda që nuk jam për atë lojë

Magazina
“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori