LAJMI I FUNDIT:

Shakira thotë se ka qenë një vit i vështirë pas ndarjes nga Pique: Durova shumë gjëra

Shakira thotë se ka qenë një vit i vështirë pas ndarjes nga Pique: Durova shumë gjëra

Shakira po tregohet e sinqertë në atë se sa e vështirë ka qenë jeta e saj pas ndarjes nga Gerard Pique.

Reklama

“Kam kaluar një vit shumë të vështirë pas ndarjes time dhe duke shkruar këngën me BZRP ka qenë shumë e rëndësishme për mua”, tha ajo në një intervistë për “Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

“Ishte një mënyrë më e mirë për të treguar emocionet e mia”, tha këngëtarja.

Foto: Screenshot/YouTube

Shakira, 46-vjeçe, tha se pasi publikoi këngën ndjeu se si gratë e tjera mund të lidheshin me situatën siç ka ylli kolumbian.

Në intervistën e re, Shakira flet për ndarjen nga Pique dhe për Clara Chian: Në ferr është i rezervuar një vend për gratë që nuk mbështetin gratë e tjera
Lexo po ashtu Në intervistën e re, Shakira flet për ndarjen nga Pique dhe për Clara Chian: Në ferr është i rezervuar një vend për gratë që nuk mbështetin gratë e tjera

Ndjeva vërtet se nuk kam as fansa”, vazhdoi ajo. “Ka shumë gra që kanë kaluar të njëjtat gjëra që kam kaluar edhe unë, që mendojnë ashtu siç mendoj unë, që ndihen ashtu siç ndihem unë, të cilat janë dashur të durojnë kaq shumë katrahura siç jam dashur unë”.

“Dhe unë e shkrova këngën për mua, por gjithashtu ndjej se ajo ishte menduar për kaq shumë gra atje që kishin nevojë për një forum dhe një zë për t’i përfaqësuar ato në shumë mënyra”, theksoi mes tjerash Shakira.

Dyshja bënë të ditur për publikun se u ndanë në qershor të vitit të kaluar pas 12 vitesh së bashku.

Ata kanë dy fëmijë: Sasha dhe Milan. /Telegrafi/

Shakira dhe Pique

Në trend Magazina

Më shumë
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori