LAJMI I FUNDIT:

Në intervistën e re, Shakira flet për ndarjen nga Pique dhe për Clara Chian: Në ferr është i rezervuar një vend për gratë që nuk mbështetin gratë e tjera

Në intervistën e re, Shakira flet për ndarjen nga Pique dhe për Clara Chian: Në ferr është i rezervuar një vend për gratë që nuk mbështetin gratë e tjera

Shakira ka dhënë intervistën e parë pas ndarjes nga Gerard Pique, duke i dhënë fund kështu të gjitha aludimeve në rrjet.

Reklama

Këngëtarja, që u nda nga ish-futbollisti pas 11 vitesh, mes akuzave se e kishte tradhtuar, më parë u tha se po e konsideronte si një intervistë për të zbuluar detajet e ndarjes.

Intervista e shumëpritur do të publikohet gjatë ditës së sotme (e martë), ku do të flasë për shumë gjëra me gazetarin Enrique Acevedo.

Shakira dhe Pique (Foto: Getty Images)

Dhe në mes të intervistës, ylli kolumbian thumboi edhe të dashurën e re e Piques, gjersa deklaroi: “Ka një vend të rezervuar në ferr për gratë që nuk mbështesin gratë e tjera”.

Përmes këngës së re “TQG”, Shakira e pranon se është lënduar nga lidhja e Piques me Clara Chian
Lexo po ashtu Përmes këngës së re “TQG”, Shakira e pranon se është lënduar nga lidhja e Piques me Clara Chian

Në një pjesë tjetër të intervistës, Shakira duket se po diskuton sfidat e fundit në jetën e saj dhe shprehet se është e gatshme të përballet me çdo gjë.

Shakira (Foto: Getty Images)

Ajo thotë: “Unë jam gati për raundin tjetër. Jeta mund të vijë dhe të më tregojë se çfarë ka më shumë”.

Superylli kolumbian diskuton gjithashtu bashkëpunimet e saj të fundit me Ozuna, Bizarrap dhe Karol G si dhe planet për të ardhmen.

Gerard Pique (Foto: Reuters)

Ajo tregoi se si përfundoi duke bashkëpunuar me Bizarrap në këngën ku thumboi çiftin e ri, e cila u bë virale dhe shpërtheu me klikime.

Në këngën e saj të fundit, “TQG”, Shakira ka thumbuar sërish Piquen dhe Clara Chian.

“Jeta është bërë edhe më e mirë për mua. Ju nuk jeni më i mirëpritur këtu”, thuhej në një pjesë të tekstit.

Pique dhe Shakira u ndanë në qershor të vitit të kaluar pas 12 vitesh së bashku.

Ata ndajnë bashkë dy djem: Milan dhe Sasha. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

Magazina
‘Më e bukur e ëma apo e bija' – Miss Universe Albania thotë se e dëgjon shpesh thënien

‘Më e bukur e ëma apo e bija' – Miss Universe Albania thotë se e dëgjon shpesh thënien

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Magazina
Kalo në kategori