LAJMI I FUNDIT:

Shakira shihet e përlotur në një dyqan në New York

Shakira shihet e përlotur në një dyqan në New York

Shakira dukej se shpërtheu në lot në dyqanin M&M të New Yorkut pas performancës së saj të parë ‘live’ të këngës së saj që ia dedikoi ish-partnerit Gerard Pique.

Reklama

Kënga e hit e yllit kolumbian ka referenca të shumta për ish-in e saj pas ndarjes së tyre të hidhur.

Të premten e kaluar, këngëtarja e “Hips Don’t Lie”, 46 vjeçe, ka performuar ‘diss’-in e saj “Bzrp Music Sessions, Vol. 53” me një veshje lëkure në “The Tonight Show”, shkruan The Sun.

Foto: Splash

Që nga performanca e saj në spektaklin në New York artisja po kalon kohë në qytetin amerikan.

Por ndërsa ajo ishte e gjithë e buzëqeshur teksa këndonte këngën e saj të re, ajo u pa këtë javë duke qarë teksa bisedonte me një grua.

Shakira, e veshur me një kapele bejsbolli dhe një bluzë të zezë, i çoi djemtë e saj të cilët i ndan me ish-Pique – Milanin, 10 vjeç dhe tetë vjeçarin Sasha – në dyqanet M&M në Times Square.

Foto: Splash

Ndërsa djemtë e saj shikonin ofertat e mëdha të çokollatës, humori i Shakirës nuk dukej aq i ëmbël sa ia mbulonte fytyrën.

Ajo u pa duke qarë dhe dukej e tronditur ndërsa fliste me një grua të paidentifikuar në dyqan.

Ajo dhe ish-ylli i Barcelonës, 36-vjeçari, Pique, u ndan pas një romance 11-vjeçare qershorin e kaluar përpara se ai të zyrtarizonte lidhjen me të dashurën e re Clara Chia.

Foto: Splash

Në këngën e saj të re, Shakira thumbon edhe Claran, me të cilën Pique u përfol se kishte filluar të takohej para se të ndaheshin.

Të gjitha lajmet nga Shakira
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Shakira

Pique këtë javë theu heshtjen e tij mbi këngën kur u pyet në radiostacionin RAC1 të Barcelonës nëse e kishte dëgjuar këngën.

Foto: Getty

“Po, padyshim. Nuk dua të flas për këtë”, u përgjigj ai.

Shakira ka përdorur muzikën e saj për të dërguar një seri thumbash ndaj futbollistit në pension Pique dhe të dashurës së tij të re gjatë muajve të fundit. /Telegrafi/

Foto: Getty

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori