LAJMI I FUNDIT:

Sara Hoxha reagon pas ‘thumbave’ të Dafina Zeqirit

Sara Hoxha reagon pas ‘thumbave’ të Dafina Zeqirit
Reklama

Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri kanë qenë emrat më të diskutuar të këtyre ditëve.

Kjo për shkak të një komenti që bëri reperi i njohur në një postim, ku përfshihej artistja shiptare.


Në këtë ‘dramë’ u përfshi së fundmi edhe partnerja e Ledrit, Sara Hoxha, ndonëse shpërndau disa ‘thumba’ në InstaStory në drejtim të 34 vjeçares.

Foto: Screenshot/Instagram

“Njeriu nuk mund t’i japë fund marrëdhënies kur nuk ka një marrëdhënie në radhë të parë”, ka shkruar ajo.

Dramat në lidhje me jetën private, Dafina Zeqiri: I kam dhënë fund marrëdhënieve me njerëz që s’i respektoj më
Lexo po ashtu Dramat në lidhje me jetën private, Dafina Zeqiri: I kam dhënë fund marrëdhënieve me njerëz që s’i respektoj më

Sara në postimin tjetër vazhdoi: “Të ngrënit e ëmbëlsirave e bën jetën më të ëmbël. Njerëzit duhet të hanë më shumë ëmbëlsira”.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo sigurisht nuk i shpëtoi krijueses së hitit “Si mua”, e cila publikoi një video duke bërë me gishtin e mesit, gjersa shtoi: “Më e ëmbël si sheqeri”.

Ledri dhe Dafina dikur kanë qenë në një lidhje dashurie, ndonëse edhe në këtë kohë kanë realizuar disa këngë bashkë.

Foto: Screenshot/Instagram

Sara nga ana tjetër ka qenë një mikeshë e Dafinës, me të cilën është shoqëruar disa herë. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Magazina
Kalo në kategori