LAJMI I FUNDIT:

Santiana Maloku: Kam marrë komente negative për lojën me Bucin, kanë kërcënuar edhe familjen time

Santiana Maloku: Kam marrë komente negative për lojën me Bucin, kanë kërcënuar edhe familjen time
Foto: Screenshot/Instagram

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Santiana Maloku, po ashtu ka qenë e ftuar në emisionin “Big Talk”.

Ajo ka folur për periudhën që qëndroi në reality shou, lojën me Bucin si dhe për komentet që ka parë pas daljes nga shtëpia.


Bukuroshja nga Gjakova u shpreh se është vërshuar me komente negative dhe se pak a shumë ka qenë në dijeni për këtë.

Foto: Screenshot/YouTube

Santiana madje tha se kanë shkuar deri në atë pikë, sa t’i kërcënojnë edhe anëtarët e familjes.

Santiana i drejtohet Shqipës: Të njeh e gjithë Shqipëria, erdhe këtu për ta rregulluar imazhin
Lexo po ashtu Santiana i drejtohet Shqipës: Të njeh e gjithë Shqipëria, erdhe këtu për ta rregulluar imazhin

“Unë jam vërshuar nga komentet negative, gjithsesi dua t’i falënderojë të gjithë ata që më kanë mbështetur”, theksoi ish-konkurrentja.

Foto: Screenshot/YouTube

Maloku vazhdoi: “E kam ditur që loja ime me Bucin, pak a shumë ma ka marrë mendja si do të pritet, por nuk e kam ditur se njerëzit mund të shkojnë deri në atë pikë sa t’i shkruajnë nënës time, gjyshes sime, familjes sime, fjalë deri te kërcënimi. Kjo pjesë më pengon shumë dhe ndjehen jashtëzakonisht keq”.

Në finale kanë shkuar vetëm katër banorë dhe ata janë: Edona James, Blerando, Lumbardh Salihu dhe Shqipe Hysenaj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila injoron

Xhensila injoron "mosmirënjohjen" e Besit, vjen me fotografi atraktive dhe poza provokuese në Instagram

Magazina
Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Magazina
Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Magazina
Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Magazina
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian,

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, "100 Vitrinat"

Magazina
'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

Magazina
Kalo në kategori