Reperi Kastro ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re.

“Sa to jeta” mban titullin projekti i tij i ri muzikor, një këngë e zhanrit hip-hop dhe RnB.

Producent i këngës është Liridon Rexhepi, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur vet rap-artisti.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, regjinë e së cilës e ka bërë Ramadan Bejta.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kastro përndryshe është mjaft aktiv me projekte të shumta muzikore, të cilat janë mirëpritur gjithmonë nga fansat e tij.

Këtë vit, ai do të vazhdoj të sjellë këngë të shumta, duke tentuar fuqishëm të bëhet një prej emrave më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar. /Telegrafi/