LAJMI I FUNDIT:

Rrëfimi i Johnny Depp: Deri në moshën 14 vjeçare i kisha provuar të gjitha drogat

Rrëfimi i Johnny Depp: Deri në moshën 14 vjeçare i kisha provuar të gjitha drogat
Johnny Depp (Foto: Chris J Ratcliffe/Getty Images/Guliver)

Aktori hollivudian, Johnny Depp, ka treguar se ka provuar çdo drogë që ekziston qëkur ishte 14 vjeçar, se ka shkatërruar një dhomë hoteli në vitin 1995 në prezencë ish-të dashurës Kate Moss, si dhe për miqësitë me “djemtë e këqij të Hollywoodit”, Keith Richards e Marilyn Manson.

Reklama

Rrëfimet e aktorit të filmit “Piratët e Karaibeve” erdhën pas pohimit se nuk ka ushtruar kurrë dhunë ndaj ish-gruas së tij Amber Heard. Mes të tjerave ai tha se kur ishte adoleshent ishte aq i varur nga drogat saqë njëherë piu tabletën e nënës së tij për nervat për t’u qetësuar, raporton TCH.

Ai tha se muzikanti i grupit “Rolling Stones”, Keith Richards, ishte një “mik dhe një ikonë” dhe se gjithashtu kishte miqësi me shkrimtarin e njohur amerikan, Hunter S Thompson dhe këngëtarin e rokut, Marilyn Manson, me të cilin pranoni se kishin marrë droga së bashku.

(Foto: Chris J Ratcliffe/Getty Images/Guliver)

58-vjeçari tregoi sesi kishte shkatërruar një dhomë hoteli në Neë York në vitin 1995 para të dashurës së atëhershme, Kate Moss, duke shkaktuar 10.000 dollarë dëme.

“Gjithmonë kam qenë i interesuar te anti-kultura ashtu si shumë nga heronjtë e mi të letërsisë, si (Geoffrey) Chaucer që ishte i varur nga opiumi apo Thomas De Quincey”, ka thënë Depp kur është pyetur për drogat. /KP/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Dikur konsiderohej ndër femrat më të bukura në botë, sot Heather Locklear duket e panjohur

Dikur konsiderohej ndër femrat më të bukura në botë, sot Heather Locklear duket e panjohur

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kalo në kategori