Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e p♪7rditshme.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një fotografi mjaft atraktive për ndjekësit e saj, ku shfaqet duke pozuar në një kostum ngjyrë vjollcë, i ndarë në dy pjesë.

Me pantallona të gjata poshtë dhe reçipeta në pjesën e sipërme, Ronela vuri mjaft mirë në pah barkun e saj të tonifikuar.

Në përshkrimin e këtij imazhi, këngëtarja nga Shqipëria, ka shkruar disa vargje nga kënga e saj e re, e cila do të publikohet së shpejti.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj. /Telegrafi/