Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të eksperimentojë kur bëhet fjalë për modën.

Dhe Rita Ora dukej në çdo pëllëmbë mbretëreshë e stilit ndërsa publikoi disa fotografi prapa skenave nga një fotosesion në Instagram të enjten.

Këngëtarja 30 vjeçare, tregoi figurën e saj trupore ndërsa pozonte në një divan të kuq prej lëkure, shkruan DailyMail.

Foto: Rita Ora/Instagram

Xhupi i shtypur i bardhë me grafitë paraqiste shtresën e palmës dhe zemrat e kuqe ndërsa pjesa e poshtme ishte e zbukuruar me skica të ndryshme.

Rita shkroi në mbishkrimin e fotografisë: “Oh fansat e mi sa më mungoni të gjithë çdo ditë !! Kjo është xhiruar në setin e diçkaje kaq emocionuese, prandaj unë po buzëqesh nga veshi në vesh! Mezi po pres që të gjithë të shohin!”.

Foto: Rita Ora/Instagram

Njoftimi i fundit i Ritës vjen pasi u raportua në fillim të këtij muaji se këngëtarja ishte paguar një milion funte për të qenë pjesë e sezonit të ri të “The Masked Singer”.

Ajo e kaloi pjesën më të madhe të vitit të kaluar duke punuar në muzikën e saj dhe tani shpreson të rikthehet me projekte të reja në fillim të vitit 2021, me klipin e ri që do të publikohet së shpejti, të cilin e xhiroi në Bullgari. /Telegrafi/