LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Një prej emrave më të komentuar në media rozë është padyshim këngëtarja e njohur, Rina Balaj.

Reklama

Artistja nga Istogu krahas këngëve të reja është tejet aktive edhe në rrjetet sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet.

Edhe së fundmi, Rina mori vëmendje me disa foto në të cilat fokusi kryesor ishte tek linjat e saj të trupit.

Rina ka pozuar me një palë bikini njëpjesësh me print tigri ndërsa shihet pa makijazh dhe me flokët e kuqe i la në një stil me gërsheta në pjesën e përparme.

Autorja e “Bad Rosita” vendosi edhe disa aksesor ndërsa mbante një pije në dorë dhe dukej në formë të mrekullueshme.

Të gjitha lajmet nga Rina Balaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rina Balaj

Ndërkohë, një këngë të re Rina solli vetëm pak javë më parë “Fullerante” që u prit mirë dhe deri më tani ka grumbulluar afro dy milionë klikime në YouTube.

Sa i përket jetës private, Rina muaj më parë konfirmoi ndarjen nga partneri dhe bashkëpunëtori i saj prej vitesh Sin Boy. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori