LAJMI I FUNDIT:

Si rrallë herë, Rihanna shihet në një dalje me të birin në Los Angeles

Si rrallë herë, Rihanna shihet në një dalje me të birin në Los Angeles

Rihanna u pa në një shëtitje të rrallë me djalin e saj të vogël, teksa ata kaluan ditën duke kryer punë nëpër Los Angeles.

Reklama

Ylli i popit, 34 vjeç, mbajti fëmijën e saj në krahë ndërsa ata po shkonin drejt makinës për t’u nisur në destinacionin e tyre të ardhshëm.

Këngëtarja e “Disturbia” – e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë me ASAP Rocky – e fshehu barkun e saj të fryrë nën një xhup ngjyrë vjollce të veshur nën një pallto luksoze leshi.

Pas një dite të gjatë vogëlushi i yllit ra në gjumë me kokën mbi supin e nënës së tij.

Për këtë detyrë, Rihanna përshtati xhupin dhe pallton e saj me pantallona të zeza të gjera dhe sandale.

Ajo u tha se kishte marrë pjesë në një fotosesion në qytet më herët gjatë ditës.

Rihanna mbante një paruke të gjatë brune me balluke të drejta që i binin mbi sy.

Ajo ishte e zbukuruar me bizhuteri ari, duke përfshirë një palë vathë të mëdhenj me rrathë dhe byzylyk me zinxhir.

Krijuesja e hitit “Diamonds” dhe foshnja e saj ishin të shoqëruar nga disa nga miqtë më të ngushtë të këngëtares gjatë gjithë ditës.

Ndërsa binte nata, Rihanna vendosi një kapele bejsbolli sportiv ndërsa përgatitej të shkonte në shtëpi me djalin e saj, i cili dukej ishte i veshur me një xhup të vogël të bardhë me kapuç, ndërsa flinte i qetë në krahët e saj.

Rihanna dhe partneri i saj ASAP Rocky mirëpritën djalin e tyre në maj 2022, por nuk u dhanë fansave një paraqitje të portretit së foshnjës deri në dhjetor.

Këngëtarja u bëri fansave një tjetër surprizë kur zbuloi gjatë performancës së saj në Super Boël Halftime se është sërish shtatzënë.

Rihanna, ASAP Rocky dhe djali i tyre u shfaqën në kopertinën e numrit të marsit 2023 të British Vogue si familje.

Imazhet mahnitëse u kapën nga fotografët Inez van Lamsëeerde dhe Vinoodh Matadin.

Si pjesë e historisë së kopertinës, miliarderja foli për atë sesi po e përjeton të qenit nënë për herë të parë dhe pranoi se lindja e djalit të saj ishte krejtësisht ndryshimi i jetës.

Rihanna dhe reperi 34-vjeçar e çuan miqësinë e tyre shumëvjeçare në një nivel romantik në vitin 2020. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori