Banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, kanë qëndruar vetëm për disa orë në një dhomë në kuadër të provës javore.

Reklama

Ata u kujdesën për një bebe, ndërsa gjatë asaj kohe nuk munguan batutat, bisedat serioze e po ashtu edhe disa momente të bukura ndërmjet tyre.

Në një çast, Luizi u fut për të bërë një dush në banjën që ndodhej në dhomë dhe kishte harruar mikrofonin.

Foto: Screenshot/TikTok

Derisa iu kërkua të merrte mikrofonin, ai i tha Kiarës që t’ia sillte meqë kishte hyrë brenda.

Sfidohen nga ‘Vëllai i Madh’ në një dhomë vetëm në kuadër të provës javore - Luizi dhe Kiara shijojnë momente të bukura bashkë Sfidohen nga ‘Vëllai i Madh’ në një dhomë vetëm në kuadër të provës javore - Luizi dhe Kiara shijojnë momente të bukura bashkë

Ajo u afrua në banjë për t’ia dhënë mikrofonin dhe në ato momente bëri një reagim, pasi duket se e kishte parë tërësisht të zhveshur.

Reklama

Foto: Screenshot/TikTok

Ejlli nga ana tjetër filloi të qeshte, gjersa videoja u shpërnda gjithandej në rrjetet sociale.

Reklama

Dyshja siç shihet po e shijojnë kohën brenda dhe Luizi ka shprehur hapur dashurinë që ka për Kiarën. /Telegrafi/