‘Vëllai i Madh’ i ka sfiduar së fundmi të gjithë banorët me një lojë, ku ata do të ndahen në çift dhe do të qëndrojnë në një dhomë vetëm për t’u kujdesur për një bebe.

Në këtë provë javore, Luizi zgjodhi Kiarën, meqenëse kanë krijuar një afrimitet të madh gjatë qëndrimit brenda.

Derisa filluan kujdesin për foshnjën, ata diskutuan gjerë e gjatë për marrëdhënien e tyre dhe atë se si e shohin banorët e tjerë.

Foto: Screenshot/Facebook

Teksa në një pikë, nuk munguan as ngacmimet dhe momentet intime së bashku, ku ishin edhe shumë afër puthjes.

Luiz Ejlli shënon rekorde në rrjete sociale - më i shikuar se sa i gjithë Big Brother i vitit të kaluar Luiz Ejlli shënon rekorde në rrjete sociale - më i shikuar se sa i gjithë Big Brother i vitit të kaluar

Ata po bënin disa prova, ndërkohë që shkëmbyen me njëri-tjetrin puthje e përqafime.

Reklama

Foto: Screenshot/Facebook

Ky duket një hap i ri në marrëdhënien e tyre, pasi Kiara ka qenë më e tërhequr në këtë pjesë.

Reklama

Ajo gjatë gjithë kohës ka qenë duke i thënë se do kohë dhe se dëshiron t’i lë gjërat të rrjedhin.

Foto: Screenshot/Facebook

Sidoqoftë, mbetet të shihet në vazhdim se si do të shkojë marrëdhënia e tyre. /Telegrafi/

@wyaaaa8♬ original sound – Real