LAJMI I FUNDIT:

Publikohet “Pa ty” nga Luiz Ejlli – kolona zanore e filmit “Në kuadër të dashurisë”

Publikohet “Pa ty” nga Luiz Ejlli – kolona zanore e filmit “Në kuadër të dashurisë”
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Është publikuar së fundmi kolona zanore e filmit të realizuar nga Top Channel, “Në Kuadër të Dashurisë”.

“Pa ty” mban titullin kënga që vjen me një interpretim të ndjerë nga artisti shkodran, Luiz Ejlli.


Kënga u lansua pak ditë para premierës së filmit që do të jetë në “Pallatin e Kongreseve” në Tiranë më 9, 10 dhe 11 tetor.

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Protagonistë kryesorë të këtij filmi janë ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2: Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Publikohet traileri i filmit "Në kuadër të dashurisë", premiera nga 9 tetori
Lexo po ashtu Publikohet traileri i filmit "Në kuadër të dashurisë", premiera nga 9 tetori

Ndonëse kundërshtarë të mëdhenj në lojë, ata në këtë projekt luajnë si çift dhe kanë skena bashkë mjaft interesante.

Të tjerë të përfshirë në këtë film janë: Ylber Bardhi, Sara Hoxha, Zamira Kita, Salsano Rrapi, Ndriçim Xhepa, Olta Daku, Roerd Toçe, Eni Shehu, Aleksandër Grami, Sotiraq Bratko, Dea Mishel Hoxha, Myzafer Zilfaj, Xhuljano Brisku, Megi Pojani dhe Sara Kolami.

Kënga duhet theksuar se u realizua nga Elgit Doda, i cili u kujdes edhe për muzikën e tekstin. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori