0Shares

Kate Upton është një ndër modelet më të kërkuara në botë.

Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur sportive “Sport Illustrated”.

Por, teksa priste të bëhet bujë e madhe me imazhet që do sillte, bukuroshja është bërë temë e mediave rozë për një fatkeqësi.

Në fakt, 25-vjeçarja është përballur me një incident teksa merrte poza para aparatit fotografik.

Upton ishte duke qëndruar në një shkëmb, e veshur vetëm më një fund, para se të përfundonte në ujë, ku është ndihmuar prej stafit personal.

Megjithatë, thuajse nuk ka ndodhur asgjë dhe si një profesioniste, Kate është fotografuar duke buzëqeshur.

Ndryshe, Katen do ta shohim edhe në disa projekte të tjera gjatë këtij viti, ku do të paraqitet edhe në pista të modës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)