Këngëtarja Linda Halimi është një nga shembujt më të mirë të ndryshimit drastik të trupit.

Ajo arriti që të eliminojë kilogramët e tepërt nga trupi, duke formësuar një figurë perfekte trupore.

Tani fotografitë e saj në rrjetet sociale, shpesh janë me bikini apo edhe veshje të ekspozuara, të cilat i japin mundësinë e vënies në pah të linjave të saj atraktive.

Së fundmi, këngëtarja nga Vitia publikoi një imazh me bikini duke u relaksuar në pishinë, teksa shkruante në mbishkrimin e saj “Duke jetuar jetën time”.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Të shumta kanë qenë komplimentet që ajo ka marrë nga fansat, të cilët e kanë komplimentuar për trupin.

Ndërkohë, në InstaStory Linda ka shkruar se cili është çelësi i suksesit për të mos u dorëzuar kurrë nga palestra.

Foto: LinditaWorld/InstaStory

“Sekreti i rezultateve të fitnesit është të mos mendoni. Vetëm ngrihuni dhe ushtroni”, ka thënë këngëtarja.

E njëjta e ka vërtetuar që me përkushtim dhe mos-dorëzim mund të arrihet deri te suksesi. /Telegrafi/