LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Pavarësisht se kush jeni, ju ndoshta keni fantazuar kur e keni takuar personazhin tuaj të preferuar nga të famshmit, në një kohë të caktuar në jetën tuaj. Ndërsa nuk po sugjerojmë që kjo është edhe nga distanca e mundshme, ndonjëherë të jesh në vendin e duhur në kohën e duhur mund të bëjë mrekulli për të dy, ashtu si ndodhi për fansat më poshtë.

Bright Side zbuloi se cilët fansa patën fatin në marrëdhëniet afatgjata ose martesën me të famshmin e tyre të preferuar.


1. Justin Bieber me Hailey Baldwin

Kur Hailey ishte më e re, ajo ishte një fanse e madhe e Jelena (pseudonim i atëhershëm për çiftin Justin dhe Selena). Pasi dyshja u ndanë, Hailey dhe Justin u takuan për herë të parë kur u prezantuan nga babai i saj. Ata kanë pasur një marrëdhënie përsëri, pa takime që nga viti 2014, dhe ata i bënë gjërat zyrtare me një martesë në vitin 2018.

2. Kim Kardashian West me Kanye West

Kanye ishte një fans i madh i Kim Kardashian para se të fillonin takimet. Ai thjesht e dinte që ai do të ishte njeriu i saj për një kohë të gjatë, siç pretendoi në një intervistë. Një herë, ai bëri një gabim në kartolinën e Krishtlindjes që ia dërgoi Kimit, duke shkruar gabimisht emrin e saj “Kard-dijon” në kohën kur u takuan për herë të parë. Ata u martuan në një dasmë të madhe italiane dhe kanë katër fëmijë me emrat: North, Saint, Chicago dhe Psalmi.

3. Jessica Alba me Cash Warren

Jessica u takua me Cashin gjatë xhirimeve të “Fantastic Four” në vitin 2004, ku ai ishte asistent i regjisorit. Cash ishte një adhurues i Jessicës për vite me radhë, dhe ata përfundimisht u martuan dhe bënë tre fëmijë.

4. John Travolta me Kelly Preston

Edhe pse të dy janë yje të famshëm, Kelly pati një admirim të madh për Johnin në momentin kur ajo pa posterin e filmit “Grease”. Ajo e dinte që ajo do të martohej me atë burrë dhe tani ata janë martuar dhe të lumtur që nga viti 1991!

5. Matt Damon me Luciana Barroso

Në vitin 2002, Matt ishte duke punuar në një film të quajtur “Stuck on You” në Miami. Një natë ai hyri në lokalin ku punonte Luciana Barroso. “E pashë fjalë për fjalë në një dhomë të mbushur me njerëz, fjalë për fjalë”, i tha ai Ellen DeGeneres për natën që u takuan. Dhe tani ata janë martuar që nga viti 2005 dhe kanë katër fëmijë së bashku.

6. Reese Witherspoon me Jim Toth

Jim Toth ka punuar në një agjenci që promovoi punën e Reese. Pra, teknikisht mund ta quash një fans me pagesë. Të dy janë martuar lumturisht dhe kanë një djalë së bashku.

7. Billie Joe Armstrong me Adrienne Nesser

Billie u takua me gruan e tij në një nga koncertet e tij, dhe ajo ishte një fanse e madhe e Green Day. Ata u martuan në vitin 1994 dhe kanë dy djem së bashku. Asnjëherë nuk e dini, thjesht mund të përfundoni të takoni partnerin tuaj në një koncert. Asnjëherë mos heq dorë nga shpresa!

8. Patrick Dempsey with Jillian Fink

Jillian Fink ishte jashtëzakonisht i emocionuar kur Patrick Dempsey mbajti një takim me të për një prerje flokësh në vitin 1994. Asaj ai i dukej i lezetshëm dhe vazhdimisht flirtonte me Patrikun. Ata u martuan në vitin 1999 dhe kanë tre fëmijë së bashku me emrat: Tallula, Darby dhe Sullivan.

9. Steve Harvey me Marjorie Bridges

Steve dhe Marjorie u takuan në një klub të Komedisë Memphis, ku Harvey iu afrua asaj dhe tha në skenë: “Unë nuk e di kush je, por do të martohem me ty”.

10. Julia Roberts me Danny Moder

Danny ishte një fans i madh i Julias, dhe si nuk mund të ishte ai. Ai veproi si kinematograf në filmin e saj “The Meksican”, dhe ata vërtet u lidhën gjatë xhirimeve. Ata u martuan në vitin 2002 dhe përpiqen të mbajnë një profil relativisht të ulët.

11. Jerry Seinfeld me Jessica Sklar

Megjithëse Jessica asnjëherë nuk u mburr për famën e burrit të saj, ajo u bë e famshme vetë duke shkruar libra gatimesh dhe duke bërë bamirësi. Çifti u takuan ndërsa po punonin në një palestër në vitin 1998. Jerry dhe Jessica u martuan në vitin 1999, dhe kanë tre fëmijë së bashku.

12. Christian Bale me Sibi Blazic

Bale nuk planifikonte të martohej derisa ai takoi ndihmësen personale të Winona Ryder dhe ndryshoi mendje. Sibi dhe Christian menjëherë u fejuan dhe u martuan në vitin 2000.

13. Adam Sandler me Jacqueline Titone

Karriera e Sandlerit ishte parësore kur ai takoi partneren e tij, Jackie Titone. Ajo kishte qenë në kërkim të një pushimi të madh, kur u takua me Adamin. Ata gjithashtu kishin shumë miq të ndërsjellë së bashku. Ata filluan takimet dhe u fejuan në vitin 2003, dhe kanë dy fëmijë së bashku: Sadie dhe Sunny.

14. Princi William me Kate Middleton

Në moshën 13 vjeçe, ndërsa Kate po ndiqte kolegjn, u përfol se ajo kishte në murin e saj një poster të Princit William. Dyshja u takuan disa vjet më vonë. Ata e u fejuan në vitin 2011, dhe kanë tre fëmijë së bashku: Princin George, Princeshën Charlotte dhe Princin Louis.

15. Anne Hathaway me Adam Shulman

Anne u takua me burrin e saj në vitin 2008 përmes një miku të ndërsjellë. Siç doli Shulman ishte tashmë një fans i madh, dhe kush nuk do të ishte? Ata kishin një kimi të pamohueshme dhe së shpejti, ato u bënë të pandashëm. Ata u martuan në vitin 2012, dhe kanë një fëmijë së bashku. Këtu është më interesantja. A e dini se Adam Shulman është kopjuesi i Shekspirit? Për më tepër, emri i gruas së Shekspirit ishte Anne Hathaway. Historia gjithmonë gjen një mënyrë për të përsëritur veten e saj. /Telegrafi/