LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë fëmijët e famshëm që ndryshuan përtej njohjes gjatë karrierës së tyre (Foto)

Pesëmbëdhjetë fëmijët e famshëm që ndryshuan përtej njohjes gjatë karrierës së tyre (Foto)
10. Daniel Radcliffe

Rritja me vëmendje të vazhdueshme publike mund të jetë e vështirë për një person të ri.

Reklama

Pra, nuk është çudi që shumë fëmijë që dikur ishin të famshëm  e arritën karrierën e tyre me të vërtetë shpejt.

Megjithatë, disa kanë arritur t’i shijojnë ngritjet dhe zbritjet në rrugën e tyre drejt suksesit dhe famës.

Nëntë rastet kur yjet e famshëm dështuan keq me 'photoshopin' (Foto)
Lexo po ashtu Nëntë rastet kur yjet e famshëm dështuan keq me 'photoshopin' (Foto)

Bright Side ka publikuar 15 fotografi të fëmijërisë të të famshmëve që nuk u plasën nën presion dhe u bënë supeyje të vërtetë.

A mund të imagjinoni se sa kanë ndryshuar këta njerëz? /Telegrafi/

15. Daryl Sabara

14. Abigail Breslin

13. Kristen Stewart

12. Zac Efron

11. Scarlett Johansson

10. Daniel Radcliffe

9. Kim Kardashian

8. Joseph Gordon-Levitt

7. Georgie Henley

6. Elle Fanning

5. Drew Barrymore

4. Hilary Duff

3. Ariel Winter

2. Blake McIver Ewing

1. Ariana Grande

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më dhemb" - Dua Lipa kritikon ministrat britanikë për atë që thanë rreth emigrantëve shqiptarë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Prej vitesh në Amerikë, Xhesika Berberi flet për anën e errët të modelingut

Prej vitesh në Amerikë, Xhesika Berberi flet për anën e errët të modelingut

Magazina
Kalo në kategori