LAJMI I FUNDIT:

Pas raporteve me Noizyn dhe prishjes së miqësisë me Stresin – Cllevio lanson një tjetër këngë

Pas raporteve me Noizyn dhe prishjes së miqësisë me Stresin – Cllevio lanson një tjetër këngë

Prej javësh është kthyer në një prej emrave më të përfolur dhe Cllevio nuk e ka ndërmend të ndal hovin.

Reklama

Krahas gjithë zhurmës së shkaktuar në rrjetet sociale dhe debateve virutale, reperi po e shfrytëzon për të lansuar projekte të reja muzikore.

Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Kleviol Ahmeti sot (e martë) ka publikuar një tjetër këngën të re.

Projekti muzikor “44 buzza” është lansuar në kanalin zyrtar të Cllevios në Youtube ndërsa nuk kanë munguar sërish përmendja e emrave të njohur të estradës dhe ekraneve shqiptare, si Armina Mevlani, Bora Zemani, Grida Duma.

Ndërkohë, kujtojmë që së fundmi Cllevio vendosi të bëjë paqe me rivalin e tij, reperin Noizy, me të cilin prej kohësh janë sharë e ofenduar publikisht.

Të dy kishin si konflikte virtuale ashtu edhe fizike, duke bërë që Cllevio të arrestohej dhe të vuante dënimin me burg.

Për të konfirmuar rregullimin e raporteve të tyre, Noizy i bëri dhuratë rroba nga linja e tij, gjë të cilën Cllevio e tregoi përmes një ‘live’.

Stresi i dëshpëruar nga sjellja e Cllevios edhe pasi bëri paqe me Noizyn: Ma fute thike pas shpine sa dola nga shtëpia jote, fillove duke më sha
Lexo po ashtu Stresi i dëshpëruar nga sjellja e Cllevios edhe pasi bëri paqe me Noizyn: Ma fute thike pas shpine sa dola nga shtëpia jote, fillove duke më sha

Në anën tjetër, Cllevio dhe reperin tjetër, Stresi që njiheshin si miq prej shumë vitesh kanë prishur raportet duke mos munguar deklaratat publike dhe thumbat ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori