LAJMI I FUNDIT:

Stresi i dëshpëruar nga sjellja e Cllevios edhe pasi bëri paqe me Noizyn: Ma fute thike pas shpine sa dola nga shtëpia jote, fillove duke më sha

Stresi i dëshpëruar nga sjellja e Cllevios edhe pasi bëri paqe me Noizyn: Ma fute thike pas shpine sa dola nga shtëpia jote, fillove duke më sha

Reperi nga Shqipëria, Kleviol Ahmeti i njohur me emrin artistik Cllevio është kthyer në një ndër emrat më të përfolur në media rozë.

Reklama

Që nga konfliktet me reperin tjetër, Noizy qoftë ato virtuale e madje edhe ato fizike, gjë që rezultoi me arrestim e tij dhe vuajtjes së dënimit me burg.

Pas lirimit, Cllevio vazhdoj me hyrjet ‘live’ nëpër rrjetet sociale duke kërkuar një tjetër përballje me Noizyn, por megjithatë si përfundim dyshja bën paqe me njëri-tjetrin.

Foto: Stresi/Screenshot

Në këtë mes hyri edhe reperin tjetër nga Shqipëria, Stresi që është edhe një mik i fëmijërisë me Cllevion, i cili u duke se ndihmoj në rregullimin e raporteve me këtij të fundmit me Noizyn.

Por, sot gjërat duket se janë acaruar sërish, pasi në një lidhje ‘live’ Stresi, i cili duket se ka acaruar sërish raportet me Cllevion.

Në reagimin e tij, i revoltuar Stresi i drejtohet Cllevios duke i thënë se ka nevojë për doktor e të cilin e akuzon se ‘i ka ngulur thikën pas shpinës’.

Cllevio flet për herë të parë me Stresin pas pajtimit me Noizyn, pas hatërmbetjeve rikthehet shoqëria e vjetër mes tyre
Lexo po ashtu Cllevio flet për herë të parë me Stresin pas pajtimit me Noizyn, pas hatërmbetjeve rikthehet shoqëria e vjetër mes tyre

“Nuk je më vëllai im, unë nuk kam prere në besë askënd, madje as ty, mua nuk më kanë shkelur me këmbë siç të kanë shkelur ty, ti nuk ke karakter, ti nuk respekton as vëllanë tënd, as babanë e as për nënë tënde. Kleviol ti nuk je askush, ne u munduan të të kthejmë por ty vetëm burgu të kthen në vete”.

“A të vjen marre, ti po flet për shokët e tu, ne nuk merremi me ty, unë kam karakter, ti mendon se Noizy deshi të pajtohet me ty për shkak që të solli ato kostume, erdha me mbyll muhabete dhe ti ma ngule thikën pas shpine sa dola nga shtëpia jote hyre në live dhe shajte, çfarë lloj shqiptari je ti”, ka thënë Stresi gjatë hyrjes ‘live’.

Ndërkohë ende nuk ka patur një reagim nga ana e Cllevios lidhur me deklaratën e Stresit drejt tij.

Në anën tjetër, Cllevio krahas gjithë gjurmës së krijuar pak ditë më parë lansoi këngë e re, në të cilën ka përmendur shumë emra të njohur nga estrada. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Magazina
Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Magazina
Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Magazina
Kalo në kategori