LAJMI I FUNDIT:

Pas paraqitjeve eksplicite, gruaja e Kanye West, Bianca Censori “mbulohet” për një dalje me North West

Pas paraqitjeve eksplicite, gruaja e Kanye West, Bianca Censori “mbulohet” për një dalje me North West

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori ishte në detyrën e njerkës të dielën mbrëma, teksa doli me vajzën e Kim dhe Kanye, North West, në Paris, Francë.

Bianca, 29 vjeçe, u mbulua në mënyrë të pazakontë për darkën me fëmijën e madh të Kanye, dhe ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian.


Bianca dhe North u panë duke shijuar kohën e lidhjes së bashku, teksa po shkonin në vendin e ushqimit të shpejtë Popees dhe më pas bënë një tjetër ndalesë për ushqimin e shpejtë në McDonalds, shkruan DailyMail.

North kishte një jakë të zbukuruar të “Vultures Volume 1”, në mbështetje të albumit të ri të babait të saj, ndërsa Bianca dukej e panjohur me një xhaketë të zezë të madhe të vendosur mbi një fustan dhe geta.

Pamja e saj mund të jetë për shkak të Kimit. Thuhet se paralajmëroi Kanye që t’i thotë gruas së tij të re që të mbulohet, kur të jetë rreth katër fëmijëve të tyre.

Bianca e kombinoi pamjen e mbuluar me flokët e saj brune të sapolyera dhe grimin minimal.

North, e cila gjithashtu kishte veshur një kapelë gëzofi, mbajti dorën me njerkën e saj, ndërsa ishin në shëtitje të ushqimit së bashku dhe buzëqeshi dhe qeshi me të ndërsa bisedonin brenda restorantit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Magazina
Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Magazina
Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Magazina
“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

Magazina
Kalo në kategori