LAJMI I FUNDIT:

Pas fitores në BBVK, Stresi mirëpritet nga Gani Geci në kullën e tij në Drenicë

Pas fitores në BBVK, Stresi mirëpritet nga Gani Geci në kullën e tij në Drenicë

Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj – Stresi, të premten është shpallur fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ai fitoi duke lënë mbrapa katër finalistë të tjerë: aktorin Vedat Bajrami, modelen Joliana Nura, Artan Thaqin dhe këngëtaren Mbresa.

E teksa po qëndron këto ditë në Prishtinë, reperi me prejardhje nga Tropoja ka takuar edhe disa figura publike, të cilët e kanë përgëzuar për fitoren.

Një ndër ta është politikani Gani Geci, i cili e ka mirëpritur atë në konakun e tij, në Kullën Geci në fshatin Llaushë të Drenicës.

Foto: Stresi/InstaStory

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi, përmes publikimi të një fotografie në InstaStory, ku shkruante: “Në Kullën Geci në Llaushë me miqtë më të mirë”.

Politikani Gani Geci i cili shihet në fotografi, është i dënuar me tri vite e gjashtë muaj burg – por që mesa duket ka qenë në një prej ditëve të lejuara për të qenë pranë familjarëve.

Stresi përndryshe ka qenë një prej banorëve i cili është futur që në ditën e parë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ku pas qëndrimit për 103 ditë u shpall fitues i këtij spektakli. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori