LAJMI I FUNDIT:

Pamje nga xhirimet e klipit të shumëpritur nga Noizy dhe Stresi

Pamje nga xhirimet e klipit të shumëpritur nga Noizy dhe Stresi
(Foto: Screenshot/TikTok/Instagram)

Prej se i dhanë fund armiqësisë mes tyre, Noizy dhe Stresi, e kanë mbështetur njëri-tjetrin në raste të ndryshme.

Reklama

Arkimed Lushaj fillimisht u shfaq në koncertin e madh të Rigels Rajkut, ndërsa ky i fundit e mbështeti publikisht në suksesin e tij në ‘BIg Brother VIP Kosova”.

Dhe dy reperët e njohur shqiptarë tashmë po vijnë me një bashkëpunim muzikor.

Dyshja e kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor tash e një kohë, ndërsa tashmë janë duke e përgatitur edhe videoklipin që do ta shoqërojë këngën.

Stresi dhe Noizy paralajmërojnë bashkëpunimin e shumëpritur
Lexo po ashtu Stresi dhe Noizy paralajmërojnë bashkëpunimin e shumëpritur

Në rrjetet sociale janë publikuar pamjet nga xhirimet e klipit, të cilin fansat e dy rep-artistëve po e presin me padurim. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Në trend Magazina

Më shumë
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Emina Çunmulaj bëhet pjesë e jurisë të

Emina Çunmulaj bëhet pjesë e jurisë të "Miss USA 2023"

Magazina
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori