LAJMI I FUNDIT:

Pa u bërë 24 orë nga lansimi, Don Xhoni arrin mbi një milion klikime në YouTube me këngën “Ike”

Pa u bërë 24 orë nga lansimi, Don Xhoni arrin mbi një milion klikime në YouTube me këngën “Ike”

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhoni së fundmi ka publikuar një këngë të re.

Reklama

Projekti i ri muzikor i reperit nga Drenica mban titullin “Ike” dhe erdhi i kompletuar edhe nga ana vizuale.

E veçanta e klipit ishte edhe pjesëmarrja e ish të dashurisë ruse të reperit, Ariana Lirey, gjë që konfirmoi se dyshja janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërkohë, kur nuk kanë kaluar ende 24 orë që nga publikimi i këngës tashmë ajo ka arritur në mbi një milion klikime në kanalin zyrtar të Don Xhonit në YouTube.

Të gjitha lajmet nga Don Xhoni
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Don Xhoni

Ndërkaq, krahas këtij projekti reperi pritet që të sjellë edhe të tjera gjatë sezonit të verës.

Don Xhoni gjithashtu të jetë i pranishëm në koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore në Kosovë dhe Shqipëri. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori