LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi duket në formë të mrekullueshme, në fotografitë e fundit në Instagram

Oriola Marashi duket në formë të mrekullueshme, në fotografitë e fundit në Instagram

Oriola Marashi njihet për figurën e saj shumë tërheqëse dhe bukurinë natyrale.

Ajo është tejet aktive në rrjetet e saj sociale, dhe sjell gjithmonë imazhe të mrekullueshme dhe të veçanta.


Bukuroshja e cila mahnit përherë me fotosesionet e saj, këtë herë është shfaqur me një kostum të ngushtë ngjyrë ari.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Kjo veshje shfaq në mënyrë perfekte, linjat e mrekullueshme të Oriolës.

Grimi i saj ishte i përkryer, sy të theksuar dhe buzë nudo, ndërsa flokët i kishte të kapur në bisht më gërsheta.

Bukuroshja përfundoi dukjen e saj me një palë këpucë me gurë shkëlqyes dhe disa aksesorë të tjerë. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Kalo në kategori