LAJMI I FUNDIT:

“Nuk ke nevojë të gënjesh” – përplasje mes Andit dhe Gresës në BBVK

“Nuk ke nevojë të gënjesh” – përplasje mes Andit dhe Gresës në BBVK

Çifti i Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti dhe Andi Artani, kanë pasur një përplasje sot (e premte) në oborrin e shtëpisë.

Ish-konkurrenti i “Përputhen” u shpreh i revoltuar ndaj modeles, pasi sipas tij e kishte gënjyer për një gjë.


Gjatë diskutimit të tyre, Andi në një moment preku gishtin e unazës, por duke mos dhënë detaje se për çfarë nisi ky debat.

Gresa nga ana tjetër i kërkoi që të mos e pyeste vazhdimisht për të pasi i takon vetëm asaj dhe ka të bëjë me gjëra nga jashtë.

Gresa flet për lidhjen me Andin: Kam menduar që nuk ekziston një djalë si ai, dua të jem me të deri në fund të jetës
Lexo po ashtu Gresa flet për lidhjen me Andin: Kam menduar që nuk ekziston një djalë si ai, dua të jem me të deri në fund të jetës

“Me ty kështu nuk mund të kem një marrëdhënie pasi nuk më lë të marrë frymë”, i tha Hoti, Artanit.

Duket se kjo ka të bëjë me një person tjetër nga jashtë, për të cilin nuk ka dashur të flasë modelja.

Ata kanë nisur një lidhje dashurie brenda këtij formati e që kanë deklaruar se dëshirojnë të vazhdojnë njohjen edhe pas përfundimit të spektaklit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Magazina
Kalo në kategori