LAJMI I FUNDIT:

Noizy ndalohet nga policia austriake (Video)

Noizy ndalohet nga policia austriake (Video)

Reperi i njohur shqiptar, Noizy është ndaluar për disa orë nga policia austriake. Ka qenë vetë reperi ai i cili ka njoftuar për mungesën në njërin prej koncerteve të tij, përmes një video të postuar për fansat.

Koncerti i Noizyt do të zhvillohej në Linz dy ditë më parë, menjëherë pas nisjes me aeroplanin privat nga aeroporti ndërkombëtar i Prishtinës, transmeton Shekulli.


Por pas anulimit të tij, ka qenë vetë reperi i cili përmes një video në “Facebook” u ka kërkuar ndjesë fansave për anulimin e koncertit duke u shpjeguar edhe arsyet se përse ndodhi diçka e tillë. Ai nuk tregon arsyen e ndaljes nga policia.

Në trend Magazina

Më shumë
Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Magazina
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori