0Shares

Hip hop ylli, Noizy, shpesh ka pasur dëshirë të ngacmojë Rihannan.

Tash, ai është munduar të tërheqë vëmendjen e bukuroshes nga Barbados, duke i shkruar koment në rrjetin social Instagram.

“Katunare e dreqit”, ka shkruar Noizy duke ironizuar me një nga këngëtaret më seksi në botë.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Nuk është hera e parë që Noizy komenton te Rihanna. Ai këtë gjë ka bërë edhe më parë duke treguar kështu pëlqim për këngëtaren.

Hip hop ylli shqiptar kohë më parë lansoi projektin “Dje & Sot” me Ledri Vulën.

Ai ka kohë që po punon në projekte të reja të cilat do t’i publikojë.

Vetëm ditë më parë Noizy nënshkroi blerjen e një Ferrari dhe është i kyçur në disa biznese. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)