LAJMI I FUNDIT:

Noizy dhe Blerim Destani me avion privat (Video)

Noizy dhe Blerim Destani me avion privat (Video)

Noizy dhe Blerim Destani dy yjet e njohura tashmë njihen për udhëtimet e tyre plot luks.

Së fundmi ata kanë udhëtuar me avion privat por nuk kanë treguar destinacionin se për ku janë nisur, transmeton Telegrafi.


Në video reperi shihet edhe brenda avionit ku duket tejet i lumtur për udhëtimin e tij.

Javëve të fundit ai ka qenë mjaft aktiv me prurjet e reja muzikore duke sjell çdo të premtë nga një klip të ri. Pritet që së shpejti të publikohet edhe bashkëpunimi me Çiljetën, xhirimet e klipit të së cilit tashmë janë realizuar./Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina

"Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet" - Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori