Edhe midis të famshëmve, ka njerëz që çuditërisht ngjasojnë shumë mes vete.

Reklama

Bright Side publikoi një listë me emrat e famshëm që duket sikur të jenë sozitë e njëri-tjetrit, përcjell Telegrafi.

Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto) Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Po të shohim imazhet e tilla, padyshim që për ta na lind vetëm një pyetje: A ka diçka që nuk na e keni thënë.

Më poshtë ju sjellim këtë listë, nga e cila mund të befasoheni me ngjashmëritë e personazheve të famshëm me njëri-tjetrin, pavarësisht se nuk kanë lidhje gjaku.

Bella Hadid dhe Jennifer Lawrence

Josh Holloway dhe Nikolaj Coster-Waldau

Amy Adams dhe Isla Fisher

Miley Cyrus dhr Justin Bieber

Reklama

Selena Gomez dhe Rachel Bilson

Aaron Paul dhe Tom Felton

Victoria Justice dhe Nina Dobrev

Reklama

Chad Smith dhe Will Ferrell

Jessica Biel dhe Christy Turlington

Daniel Day-Lewis dhe Jennifer Connelly

/Telegrafi/