Një reper që mund të vizatojë, një aktor që mund të bëjë një hile të pazakontë feste dhe një komedian me vështirësi që mund të krijojë një art të mrekullueshëm – ndërsa mund të mos paguhen për këto aftësi anësore, ata me siguri meritojnë disa duartrokitje për to.

Reklama

Bright Side publikoi një listë të të famshmëve duke treguar se sa shumë talentë janë këta artistë dhe mendon se talentet e tyre më pak të njohur duhet të ndahen me publikun.

1. Eminem është një artist me më shumë se një talent

2. Zac Efron di të bëjë truke magjie

3. Daniel Radcliffe di si të flasë me gjuhën jashtë

Reklama

4. Amanda Seyfried mund të thur me grep si një gjyshe

Reklama

View this post on Instagram

We take breaks #cledepeau

A post shared by Amanda Seyfried (@mingey) on Mar 11, 2016 at 3:59pm PST

5. Christina Hendricks, si personazhi i saj në Mad Men, mund të luajë vërtet fizarmonikën.

6. Johnny Cash ishte i aftë të shkelte kodin ushtarak.

7. Geena Davis është aq e mirë në hark, ajo dikur ishte gjysmëfinaliste për gjyqet olimpike

8. Kubi i Rubikut mund të jetë i ndërlikuar për disa, por Justin Bieber mund ta zgjidhë atë në 2 minuta.

9. Ai njihet më së shumti si një aktor komik, por Terry Crews gjithashtu ka aftësi të mahnitshme në pikturë

10. Ylli i Big Bang, Kaley Cuoco kalëron me kuaj në mënyrë konkurruese.

Reklama

11. Kate Beckinsale është një shkrimtare e mirë dhe ka fituar çmime letrare dy herë me radhë.

12. Hedy Lamarr, e njohur për rolet Samson dhe Delilah, ishte gjithashtu një shpikëse që krijoi teknologji që çoi në krijimin e Wi-Fi.

Reklama

13. Kitaristi i Mbretëreshës Brian May është një astrofizikan gjithashtu bashkëautor i një libri mbi origjinën e universit

14. Para se të ishte aktor, Christopher Walken ishte një trajner luanësh

15. Aktorja Margot Robbie, i ka bërë tatuazhe shumë herë njerëzve

16. Pierce Brosnan, aktori i James Bond, di se si të ‘hajë’ zjarr

17. Gerard Way, nga grupi My Chemical Romance, shkruan skenarë të filmave komedi

Reklama

18. Bob Dylan nuk është vetëm i shkëlqyer në të kënduar, por gjithashtu di të skalitë me metal.

19. Jack White nga grupi The White Stripes është gjithashtu një tapicerist.

20. Jamie Lee Curtis shpiku një pelenë me një xhep, e cila ishte shumë efikase për pelenat