LAJMI I FUNDIT:

Me një video të shkurtër, Bebe Rexha tregon datën e lansimit të klipit të këngës “I’m good (Blue)”

Me një video të shkurtër, Bebe Rexha tregon datën e lansimit të klipit të këngës “I’m good (Blue)”
(Foto: Instagram/beberexha)

Kënga e përpunuar, “I’m good (Blue)”, që ka ardhur si bashkëpunim mes Bebe Rexhës dhe David Guettas, tashmë është shndërruar në hit.

Reklama

Dy artistët vendosën ta përpunonin hitin e “Eiffel 65”, “Blue (Da Ba Dee)”, nga viti 1998 dhe kanë bërë gjënë e duhur.

Fansat janë të mahnitur me versionin e ri, në të cilin është përfshirë këngëtarja shqiptare me famë botërore.

Pas publikimit të bashkëpunimit në shërbimet e transmetimit të këngëve, si iTunes e Spotify, ata tashmë kanë paralajmëruar edhe ardhjen e videoklipit.

Publikohet bashkëpunimi i Bebe Rexhës dhe David Guettas “Blue”, këngëtarja e promovon përmes një video provokuese në Instagram
Lexo po ashtu Publikohet bashkëpunimi i Bebe Rexhës dhe David Guettas “Blue”, këngëtarja e promovon përmes një video provokuese në Instagram

33-vjeçarja e ka publikuar një fragment të videos muzikore, në të cilin shfaqet në pishinë, derisa fokusi është te pjesa më e përfolur e trupit të saj.

View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Bebe Rexha nis xhirimet e klipit të bashkëpunimit me David Guettan teksa vë në pah fizikun joshës në veshje të ndryshme
Lexo po ashtu Bebe Rexha nis xhirimet e klipit të bashkëpunimit me David Guettan teksa vë në pah fizikun joshës në veshje të ndryshme

Në përshkrim, Bebe ka treguar se videoklipi i këngës “I’m good (Blue)” do të publikohet më 16 shtator (e premte). /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Puthje dhe përqafime në publik, Halsey konfirmon romancën me Avan Jogia

Puthje dhe përqafime në publik, Halsey konfirmon romancën me Avan Jogia

Magazina
Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një forme të kancerit të lëkurës

Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një forme të kancerit të lëkurës

Magazina
Kalo në kategori