LAJMI I FUNDIT:

Publikohet bashkëpunimi i Bebe Rexhës dhe David Guettas “Blue”, këngëtarja e promovon përmes një video provokuese në Instagram

Publikohet bashkëpunimi i Bebe Rexhës dhe David Guettas “Blue”, këngëtarja e promovon përmes një video provokuese në Instagram

Artistja shqiptare me famë botërore ka bashkuar forcat me DJ-in e njohur, David Guetta në një projekt të ri muzikor.

Reklama

Dyshja sot (e premte) kanë lansuar këngën “Blue”, që është ripërpunim i këngës së Eiffel 65.

“I’m Good (Blue)” nga dyshja e famshme tashmë ishte bërë virale që me lansimin e demos në TikTok duke bërë që artistët të punojnë në finalizimin e saj të plotë.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Për të njoftuar publikimin e duetit, Bebe postoi një video të re në llogarinë e saj në Instagram teksa shihet duke vallëzuar në ambientet e shtëpisë teksa në prapavijë shihet edhe partneri i saj, Keyan Safyari.

E veshur me një bluzë të zezë të kombinuar me xhinse, Bebe duket në formë të mirë dhe mjaft atraktive teksa shijon ritmet e këngës më të re.

View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)


Rikujtojmë që 32-vjeçarja dhe DJ francez kanë bashkëpunuar edhe në të kaluarën me njëri-tjetrin.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Në vitin 2018 dyshja sollën projektin “Say My Name” në bashkëpunim edhe me yllin latin, J Balvin, “Family” dhe “Hey Mama”.

Bashkëpunimi i shumëpritur mes Bebe Rexhës dhe David Guettas “Blue” lansohet të premten
Lexo po ashtu Bashkëpunimi i shumëpritur mes Bebe Rexhës dhe David Guettas “Blue” lansohet të premten

Ndërkohë, ndonëse ky vit ka qenë më i qetë sa i përket angazhimeve profesionale për yllin shqiptar, Bebe ka paralajmëruar se do të rikthehet edhe me projekte të tjera. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Magazina
Vivien Thano aludohet se është shtatzënë

Vivien Thano aludohet se është shtatzënë

Magazina
Kalo në kategori