0Shares

Hip hop ylli, 2po2, ka arritur në shifrën e 1 milion klikimeve me projektin “Yll”.

Projekti që reperi lansoi me Nita Latifin, artisten e labelit Authentic, është pritur mirë nga publiku.

Tash ky projekt ka arritur në numrin e një milion klikimeve me klipin që u punua nga Imagine Films.

Kënga është punuar në muzikë nga vet 2po2 dhe Nita Latifi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)