LAJMI I FUNDIT:

Nga studio e regjistrimit, Rita Ora ekspozon linjat joshëse në veshjen plot stil

Nga studio e regjistrimit, Rita Ora ekspozon linjat joshëse në veshjen plot stil

Ajo po bën prekjen e fundit në albumin e saj të tretë të shumëpritur.

Dhe Rita Ora i nxiti fansat edhe një herë duke shfaqur barkun e saj të jashtëzakonshëm me një bluzë të zezë të hollë, ndërsa punonte në studion e regjistrimit.


Këngëtarja, 32 vjeçe, u shfaq pa sytjena me bluzën e shkurtër, të cilën e bashkoi me pantallona lëkure në një koleksion fotosh në Instagram.

Rita ka promovuar pa u lodhur këngën e saj të re “You Only Love Me”, teksa po finalizon albumin e saj të ardhshëm.

Ylli publikoi këngën e saj të re “You Only Love Me” dhe videoklipin e saj të mbushur me yje muajin e kaluar, i cili kishte paraqitje nga Sharon Stone dhe Lindsay Lohan.

Artistja vendosi syze dielli të mëdha dhe një palë kufje në foto, që dukej qartë se ishte në mes të regjistrimit të albumit të saj të ardhshëm.

Të premten, Rita gjithashtu shkoi në Instagram për të ndarë një treshe imazhesh të zjarrta të veshura me një këmishë me vija.

Dhe duke pasur një festë para Grammy këtë fundjavë, ajo performoi këngën e re për një grup miqsh.

Bashkëshorti i Rita Orës, Taika Waititi tregon tatuazhin e ri që ka realizuar në dedikim për artisten shqiptare
Lexo po ashtu Bashkëshorti i Rita Orës, Taika Waititi tregon tatuazhin e ri që ka realizuar në dedikim për artisten shqiptare

“You Only Love Me” është kënga e parë nga albumi i shumëpritur i ardhshëm i këngëtares dhe kantautores së mirënjohur ndërkombëtarisht.

Është gjithashtu publikimi i parë i Ritës që nga fillimi i një partneriteti me BMG.

Kjo gjithashtu vjen pasi Rita më në fund konfirmoi se ishte martuar me të dashurin, Taika Waititi muajin e kaluar, duke e përshkruar dasmën si ‘perfekte’ dhe një ‘ditë të veçantë’. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori