Mozzik dhe Loredana Zefi kanë lansuar bashkëpunimin e radhës në karrierën muzikore të titulluar “Nëse don”.

Dy artistët e zhanrit hip-hop, të cilët janë në lidhje edhe në jetën personale, nuk hezitojnë që të sjellin realizime të përbashkëta muzikore që rëndom rezultojnë të suksesshme.

Gjatë këtij viti, dyshja e këngëtarëve kanë ardhur me disa duete të pëlqyera, si “Oh Digga” dhe Rosenkrieg.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Në ndërkohë, “Nëse don” është një tjetër këngë që është kompletuar me videoklip dhe pritet të pëlqehet nga fansat e dyshes.

Në njoftimin e Mozzik se kënga e re po vinte në mesnatë me përshkrimin “Nëse don”, Loredana i ka shkruar “Unë du…”. /Telegrafi/