LAJMI I FUNDIT:

Nëntëmbëdhjetë të famshmit që janë ekspertë në fotografimet me fansa (Foto)

Nëntëmbëdhjetë të famshmit që janë ekspertë në fotografimet me fansa (Foto)

Gjithkush ëndërron të realizojë një fotografi me idhullin e tij.

Por disa të famshëm arrijnë të kthejnë çdo fotografi në një performancë reale.


Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)
Lexo po ashtu Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Bright Side ka grumbulluar 19 fotografi në të cilat yjet janë duke bërë akrobacia të ndryshme me fansat e tyre, teksa fotografohen, transmeton Telegrafi.

19. Tom Hanks ishte duke vrapuar kur ai aksidentalisht u rrëzua në sesionin e fotografive të dasmës së fansave të tij.

18. Beyonce tha se ajo do të bënte çfarëdo fytyre që kishte qejf. Nga të gjitha opsionet, ai zgjodhi këtë…

17. Elijah Wood di se si të përdorë lartësinë e tij kur bën fotografi me vajza të gjata.

16. Një fans donte një fotografi me Tom Hanks por nuk mund ta takonte. Tom e zgjidhi këtë problem.

15. Kur doni të dukeni të ftohtë pranë Will Smith-it.

A post shared by Will Smith (@willsmithphotos) on Aug 29, 2016 at 12:50pm PDT

14. Fabio, modeli i romanit erotik, shpesh takohet me turmat e fansave të tij.

13. Sting është duke u paraqitur para një fansi të bukur. Më vonë, ajo do të ketë turmën e saj të tifozëve anembanë botës, duke u bërë fytyra e grupit ‘No Doubt’.

12. Kur jeni tashmë i zgjuar pas një fluturimi të lodhshëm, dhe Nicolas Cage nuk është.

11. Një foto me trofe duket më mirë nëse shton një puthje me Rihanna.

10. Kur ju jeni tashmë një njeri i famshëm, por mbani fshehurazi fotografi me një legjendë të filmit: Neil Patrick Harris dhe Bill Murray.

9. Ju shkuat në bar lokal për të ngrënë diçka dhe presidenti juaj i preferuar është duke ngrënë një burger në tryezën tjetër.

Just met Obama at the Sink.

A post shared by Madalyn (@madloid) on Apr 24, 2012 at 5:41pm PDT

8. Nicolas Cage vizitoi tifozët e tij në Kazakistan për herë të parë dhe vendosi të provojë menjëherë dhuratën e tyre.

7. Kur ju mbani një kostum maskote të veshur dhe takoni Magneton dhe Profesor X.

6. Deri në Lindemann, e mbërthyer në Baku me këngëtarë rusë, duke i bërë thirrje fansave të tij.

New! Baku,Azerbaijan #rammstein#tilllindemann#tilllindemann2017#baku#azerbaijan#dannyuhlmann#helptill

A post shared by Fanpage about Till Lindemann (@till_lindemann_fur_immer) on Jul 30, 2017 at 12:08pm PDT

5. Alyssa Milano së bashku me një fans të ri

4. Bill Murray duke imituar shkëlqyeshëm fansin e tij të ri para kamerës.

3. Të gjitha fotografitë bëhen shpërthyese nëse Dwayne Johnson po kalon papritmas.

2. Unë u përpoqa të merrja një veturë të ftohtë në zyrën e Microsoft-it, por një djalë e prishte shkrepjen e fotografisë.

1. Miley Cyrus dhe fansat e saj paksa të paparashikueshëm.

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rike Roçi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Rike Roçi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Magazina

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina

"Gabim, stop, stop, stop", një kanaçe u hodh drejt Alketa Vejsiut gjatë X Factorit - reagimi i saj ishte i menjëhershëm

Magazina
Roberto Cavalli la pas gruan e tij 45 vjet më të re, modelen suedeze të cilës ia bleu një ishull privat

Roberto Cavalli la pas gruan e tij 45 vjet më të re, modelen suedeze të cilës ia bleu një ishull privat

Magazina
“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar i rreshtit të parë”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar i rreshtit të parë”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

Magazina
Kalo në kategori