LAJMI I FUNDIT:

Në mes të koncertit, Drake i dhuron fanses çantën e mbi 30 mijë eurove si dhuratë

Në mes të koncertit, Drake i dhuron fanses çantën e mbi 30 mijë eurove si dhuratë

Drake befasoi një fanse në turmë në koncertin e tij të së mërkurës në Forumin “Kia” në Inglewood, Kaliforni – duke i dhuruar një çantë “Hermes”.

Reperi, 36 vjeç, i dhuroi një zonje me fat në rreshtin e parë një çantë rozë të llojit “Hermes Birkin” – e cila shitet për rreth 35 mijë dollarë (32 mijë euro) në faqet e internetit të rishitjes.

Drake ecte në skenë me çantën luksoze dhe i tha me zë të lartë turmës “Drake nuk është i lirë”, ndërsa vendosi për zonjën me fat që do t’i jepte çantën, shkruan DailyMail.

@designer.ave His show tonight at the Forum in LA 😍But why wasnt it me lmao #itsablurtour #drake #birkin #losangeles #forum #california ♬ original sound – Designer.ave

Momenti, i cili u kap nga faqja TikTok Designer.Ave, e tregon atë duke qëndruar përballë dikujt dhe duart i ngjiten për t’ia rrëmbyer çantën.

Drake detyrohet të ndërhyjë pasi një burrë shtyhet me një grua për të kapur peshqirin që hodhi ai: Jepja asaj, a je i çmendur?
Lexo po ashtu Drake detyrohet të ndërhyjë pasi një burrë shtyhet me një grua për të kapur peshqirin që hodhi ai: Jepja asaj, a je i çmendur?

Këngëtari i zhytur në mendime dhe bujare tha me zë të lartë “Sigurohuni që ajo të ketë siguri në dalje”.

Në vitin 2017, Drake zbuloi në një intervistë për The Hollywood Reporter se ai ka mbledhur çanta “Hermes Birkin” prej vitesh për ‘gruan me të cilën ai do të përfundonte në lidhje’.

Në këngën e tij “Child’s Play” të vitit 2016, Drake bëri rep: “Unë e jap Channel si një përqafim, e di”.

Ai ka qenë i lidhur më parë me të famshme si: Rihanna, Jennifer Lopez, Julia Fox, Kat Dennings, Hailey Bieber, Bella Hadid dhe shumë të tjera.

Drake përndryshe ka një djalë të quajtur Adonis, pesë vjeç, me ish-yllin e filmave për të rritur, Sophie Brussaux; ai e mbajti sekret atë deri në vitin 2018 – pasi Pusha T pretendoi se kishte një fëmijë në një këngë mes rivalitetit të tyre.

Më 25 maj 2018, Pusha T pretendoi në këngën e tij “Infrared” se Drake përdori një shkrimtar fantazmë në këngët e tij.

Menjëherë pas kësaj, Drake hoqi përgjigjen e tij në një këngë të quajtur “Druppy Freestyle”; ku Drake i thotë Pushas se do t’i dërgojë një faturë për rritjen e shitjeve të albumit të tij në këngë.

Reperët e përshkallëzuan grindjen e tyre teksa e dërguan atë në Twitter me Drake duke i dërguar Pushas një faturë aktuale për 100,000 dollarë (91 mijë euro) si ‘ndihmë promovuese dhe ringjallje të karrierës’.

Më pas Pusha publikoi këngën e tij “The Story of Adidon”, ku e lau Drake-n me fyerje, përpara se të hidhte akuzat për një fëmijë të paligjshëm me ish-yllin e filmave për të rritur, si dhe të pretendonte se ai kishte një fëmijë që ai refuzonte ta pranonte. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Magazina
Roza Lati mahnit me linjat trupore, shfaqet duke marrë rreze dielli në BBVA 3

Roza Lati mahnit me linjat trupore, shfaqet duke marrë rreze dielli në BBVA 3

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kalo në kategori