LAJMI I FUNDIT:

Ndryshimet me kalimin e viteve, si dukeshin yjet të rinj (Foto)

Ndryshimet me kalimin e viteve, si dukeshin yjet të rinj (Foto)

Këngët e tyre vijojnë të mbeten ndër më të preferuarat, ata kanë bërë mijëra koncerte përreth botës, fansat e tyre janë me miliona. Por edhe yjet kanë qenë dikur adoleshentë.

Si të gjithë ne edhe ata kanë qenë në shkolla, madje shumë prej tyre kanë pasur edhe flokë të çuditshme.


Lëkura e tyre ka qenë shumë larg perfektes dhe buzëqeshja e tyre ka qenë më pak rrezatuese, transmeton TCH.

Bright Side ka bërë një krahasim të 20 prej tyre si kanë qenë dhe si janë sot.

bey avril amy brit celine kylie lana mans ozzy rir4 riri1 riri2 riri3 riri4 riri5 riri6 rirri5 snoop stev

Në trend Magazina

Më shumë
Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Magazina
“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square

Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square"

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në "Women In Entertainment 2023"

Magazina
Kalo në kategori