Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë pa dyshim dy prej personazheve më të diskutuar të momentit në shtëpinë e Big Brother VIP.

Që prej javës së kaluar, ata kanë filluar të shfaqin një afrimitet të madh, duke bërë kështu njerëzit të aludojnë për një lidhje të mundshme mes tyre.

E mesa duket, mbrëmjen e së enjtes aktori dhe këngëtarja e njohur e konfirmuan që janë çift.

Kjo pasi të shtrirë në shtrat, fillimisht Donaldi dhe Beatrix vendosën që ta kalojnë mbrëmjen pranë e pranë njëri-tjetrit.

E dobët në matematikë, Beatrix Ramosaj bën gafë ndërsa përgjigjet gabim në pyetjen se sa bëjnë "12+4" E dobët në matematikë, Beatrix Ramosaj bën gafë ndërsa përgjigjet gabim në pyetjen se sa bëjnë "12+4"

Më pas, Donaldi nuk i ka rezistuar tundimit dhe i ka dhuruar puthjen e parë këngëtares Ramosaj.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ajo është komentuar nga ndjekësit në rrjetet sociale si një “puthje e shumëpritur”, pasi kishte kohë që dyshja përqafoheshin, deri në momentin më intim të tyrin i cili u shënua mbrëmjen e së enjtes.

DJ PM dhe Dagz të gatshëm të heqin dorë nga çmimi prej 100 mijë eurosh për pasaportë shqiptare DJ PM dhe Dagz të gatshëm të heqin dorë nga çmimi prej 100 mijë eurosh për pasaportë shqiptare

Donaldi është kritikuar nga shikuesit e spektaklit, ngase muaj më parë ai i dhuroi një puthje publikisht ish-të dashurës së tij, Bora Zemani – gjatë një vizite të kësaj të fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ky çast sikur la të kuptohet se mes dyshes mund të ndodhë një ribashkim, por që me lidhjen e re që ka krijuar Donaldi, duket se tashmë është e pamundur. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.