Që me hyrjen e tyre në shtëpinë e Big Brother VIP, dyshja PM dhe Dagz kanë sjell një atmosferë ndryshe brenda shtëpisë.

DJ-të nga Prishtina të cilët luajnë në këtë garë si një konkurrent i vetëm, kanë zbuluar së fundmi se do të hiqnin dorë nga çmimi i madh në këmbim të një gjëje tjetër shumë të çmueshme për ta.

Në një bisedë e sipër me banorët gjatë darkës, DJ PM dhe Dagz treguan se do të hiqnin dorë nga fitorja për një pasaportë shqiptare.

DJ Dagz dhe PM (Foto: Instagram)

Çmimi i madh i përcaktuar për fituesin e edicionit të sivjetmë të Big Brother VIP është plot 100 mijë euro.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP

E gjithë situata ndodhi ndërsa Einxhel e ngacmonte Dagzin se a do të bënte të njëjtën gjë siç kishte deklaruar PM, që do të hiqte dorë nga çmimi për pasaportën.

Përndryshe, nga Big Brother VIP këtë të premte do të dalë më i votuar nga banorët në nominim, të cilët këtë javë janë gjithsej pesë: Antonela, Beniada, Meridiani, Monika dhe Valoni. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.